Dveřní sítě křídlové

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.
Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou které jsou 60mm. Šířka rámu činí 41mm.

Síť je dodávána v šedé nebo černé barvě. Pro ty, kteří trpí v období jara a léta pylovou alergií, je určena novinka - antialergická síť proti pylu, která díky speciální textilní struktuře zadrží až 90% pylových zrn a umožňuje tak větrat Váš pokoj ve dne i v noci.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

Pokud mají dveřní sítě sířku větší než 1m, tak na stranu pantů dáváme kovové rohy. Je to z toho důvodu aby se dveře neprověšovaly, ovšem i přesto se může stát že se dveřní síť pod vlastní váhou prověsí. Proto doporučujeme u dveří širších víc než 1000mm posuvné dveřní sítě. 

Sítě širší víc než 1000mm jsou proto bez záruky. 

Chcete kompletní službu, od zaměření po dodání? Volejte 774 699 191

Pro zjištění ceny si stáhněte a vyplňte poptávkový formulář a pomocí formuláře či e-mailu odešlete

Video návod - zaměření a montáž