Dveřní sítě křídlové

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.
Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou které jsou 60mm. Šířka rámu činí 41mm.

Síť je dodávána v šedé nebo černé barvě. Pro ty, kteří trpí v období jara a léta pylovou alergií, je určena novinka - antialergická síť proti pylu, která díky speciální textilní struktuře zadrží až 90% pylových zrn a umožňuje tak větrat Váš pokoj ve dne i v noci.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

Pokud mají dveřní sítě sířku větší než 1m, tak na stranu pantů dáváme kovové rohy. Je to z toho důvodu aby se dveře neprověšovaly, ovšem i přesto se může stát že se dveřní síť pod vlastní váhou prověsí. Proto doporučujeme u dveří širších víc než 1000mm posuvné dveřní sítě. 

Sítě širší víc než 1000mm jsou proto bez záruky. 

Pro zjištění ceny si stáhněte a vyplňte poptávkový formulář a pomocí formuláře či e-mailu odešlete

Video návod - zaměření a montáž