Dveřní plisé sítě

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí.

Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů.

Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě vyráběny ve verzi symetrického rámu s vysokým prahem (35mm výška), kterou lze namontovat i na místa bez spodní opory rámu, a asymetrického rámu s nízkým prahem (11 mm výška), vhodným pro zasíťování úzkoprofilových rámů oken a dveří, bezbariérových vstupů apod.

Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna / dveří.

Maximální ''doporučená'' šířka pro jednostranné stahování: 1600mm
Maximální ''doporučená'' šířka pro oboustranné stahování: 2900mm

U oboustranného stahování je síťovina dělená přesně na polovinu. Pokud požadujete jiné rozdělení, tak je to nutné uvézt při objednání. 

Barva síťoviny: šedá / černá


Chcete kompletní službu, od zaměření po dodání? Volejte 774 699 191

Možnosti provedení

Jeden středový profil:

Dva středové profily:

Orientační kalkulace

plisé síť jeden středový profil - š.800 x v.2000 - od 5100Kč

plisé síť jeden středový profil - š,1600 x v.2000 - od 5900Kč

*přesnou kalkulaci zpracujeme dle Vašich rozměrů